Otomatik Tente(Pergole)

Otomatik pergola sistemleri açılıp kapanabilen ve bir ray üzerinde hareket etme kabiliyetine sahiptir.  motorlu pergola yada otomatik pergola olarak bilinen ve özellikle işletmeler tarafından tercih edilen bir sistemdir.

İş yerlerinin Başlıca Tercih nedeni Yalıtımdaki ve Mukavemeti ve Kumanda özgürlüğü Sağlamasıdır, Kapalı konumda 150 km/saniye Fırtınaya dayanıklı sistemlerdir,

Sistemde Kullanılan Akrilik Kumaş Harekete duyarlı Yapısı ve Sigara ya %100 duyarlılık göstermektedir Akrilik kumaşta destekleyici Madde tebeşir Tozudur

ANTALYA PERGOLA UYGULAMALARI

Otomatik Tente ve Motorlu pergola sistemleri Antalya da kafe, restoran ve teraslarınızda mevsimler koşullara karşın dış mekanlarda kullanılmaktadır.. Özel kumaş sayesinde yazın sıcaktan, kışın olumsuz hava koşullarından korumaktadır. Antalya pergola kullanımının en yoğun olduğu şehirlerden biridir.

Motorlu aksamıyla uzaktan kumanda yardımı ile bir kaç dakika içinde tentede yer alan kumaşı içinde sararak, açık hava keyfinize kesintisiz devam etmenizi sağlar. Bu şekilde mekanınızı yazın sıcaktan kışın rüzgarda ve soğuktan koruyabilirsiniz.

İmal ettiğimiz motorlu tente ithal akrilik kumaştan ve Antalya motorlu pergola bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü sistemlerimizden olup , çok sık tercih edilen ekonomik bir seçimdir.

Antalya otomatik tente sistemlerinin imalatını 30 senedir yapan bir firma olarak satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.